Rohová lavice KNEZ
Rohová lavice KNEZ
Tato jídelní rohová lavice s úložným prostorem je ideálním řešením pro každou domácnost, která hledá praktické a stylové sezení. Lavice nabízí pohodlné místo pro celou rodinu nebo hosty a navíc je vybavena úložným prostorem, který pomůže udržet váš interiér v pořádku. Delší strana lavice je variabilní a může být umístěna na levou či pravou stranu podle vašich potřeb a dispozic prostoru. Díky tomu si ji můžete přizpůsobit tak, aby dokonale zapadla do vaší jídelny nebo kuchyně. S kvalitním materiálem a moderním designem je tato lavice nejen praktická, ale i elegantní součástí vašeho domova.
| Materiál | lamino 16 mm |
|---|---|
| Celková výška | 870 mm |
| Celková šířka | 1500 mm |
| Celková hloubka | 1100 mm |
| Váha | 42 kg |
| Balení no.1 | 980x630x195 mm |
| Balení no.2 | 740x410x300 mm |
| Hloubka cm | 110 |
| Šířka cm | 150 |
| Výška cm | 87 |

