Rohová lavice MARSHAL
Rohová lavice MARSHAL
Rohová jídelní lavice Marshal je praktickým a stylovým řešením pro každou domácnost. Díky své kompaktní konstrukci nabízí dostatek prostoru pro sezení, přičemž je vybavena i úložným prostorem, který vám pomůže udržet prostor čistý a uspořádaný. Více
od
212,60 €
Rohová jídelní lavice Marshal je praktickým a stylovým řešením pro každou domácnost. Díky své kompaktní konstrukci nabízí dostatek prostoru pro sezení, přičemž je vybavena i úložným prostorem, který vám pomůže udržet prostor čistý a uspořádaný. Více
Rohová jídelní lavice Marshal je praktickým a stylovým řešením pro každou domácnost. Díky své kompaktní konstrukci nabízí dostatek prostoru pro sezení, přičemž je vybavena i úložným prostorem, který vám pomůže udržet prostor čistý a uspořádaný. Lavice je navržena tak, aby delší strana mohla být umístěna na levou nebo pravou stranu podle vašich potřeb a uspořádání interiéru. Elegantní design a kvalitní materiály zajistí, že lavice bude skvěle ladit s vaším jídelním prostorem.
Parametry
| Materiál | lamino 16 mm |
|---|---|
| Celková výška | 840 mm |
| Celková šířka | 1600 mm |
| Celková hloubka | 1200 mm |
| Váha | 49,5 kg |
| Balení no.1 | 1010x875x150 mm |
| Balení no.2 | 850x495x445 mm |
| Hloubka cm | 120 |
| Šířka cm | 160 |
| Výška cm | 84 |

